Loading...

Poznaj nasze produkty

Home / Poznaj nasze produkty

Dzięki White Glo będziesz zachwycać śnieżnobiałym uśmiechem! Pozbędziesz się przebarwień powstałych od regularnego picia kawy, herbaty​ i wina. Zadbasz o prawidłową higienę i zdrowie jamy ustnej. Zaoszczędzisz na wizytach u dentysty.

White Glo to bezpieczne i profesjonalne wybielanie!

Produkty firmy White Glo:

Zapewniają ​świeży oddech ​i  piękny uśmiech ​na co dzień

Usuwają przebarwienia powstające od kawy i herbaty

Wybielają i chronią zęby przed działaniem wina
​i innych kwasów

Usuwają przebarwienia powstałe od palenia tytoniu

Poznaj sekret śnieżnobiałego uśmiechu aktorów!

 NA CZYM POLEGA SKUTECZNE DZIAŁANIE PAST WHITE GLO?

Codziennie nasze zęby narażone są na działanie kwasów zawartych w jedzeniu lub piciu, które powodują osłabienie szkliwa i zwiększenie podatności zębów na powstawanie nieestetycznych przebarwień. Zaniedbanie codziennej higieny jamy ustnej oraz używanie nieodpowednich środków do jej pielegnacji skutkuje pogorszeniem stanu szkliwa. W efekcie może dojść do trwałego uszkodzenia powłoki ochronnej zęba, wniknięcie droboustrojów chorobotwórczych, rozwinięcia się próchnicy, która nieleczona może doprowadzić do utraty zęba.​​

Specjalna formuła z mikrocząsteczkami, usuwa przebarwienia spowodowane piciem kawy, herbaty, kolorowych soków, wina i innych produktów barwiących zęby. Formuła Micro Polishing Particles zabezpiecza szkliwo przed takimi nalotami. Produkty White Glo dzięki wykorzystaniu najnowszych badań i ciągłemu doskonaleniu formuł pozwalają na skuteczną ochronę zębów, ich codzienną pielęgnację oraz bezpieczne wybielanie. Unikalny skład past White Glo gwarantuje poprawę stanu zdrowia jamy ustnej, przedziwdziałanie przebarwieniom, ochronę szkliwia i zwlaczanie próchnicy. Szeroka gama i duża różnorodność produktów White Glo pozwala pacjentom dobrać odpowiednią metodę wybielania zębów, odpowiadającą ich indywidulanym potrzebom i nawykom. White Glo zapewni Ci śnieznobiały uśmiech i zdrowie, o którym zawsze marzyłeś!

Wybielanie zębów niewłaściwymi preparatami może je osłabiać i prowadzić do zniszczenia szkliwa zębów! White Glo to bezpieczne wybielanie – sprawdzona laboratoryjnie receptura zapewnia bezpieczeństwo wybielania!

White Glo to nie tylko wybielanie zębów –  minerały i substancje czyszczące w niej zawarte pozwalają dbać o codzienną higienę jamy ustnej, uzupełniają niedobory wapnia i regenerują szkliwo!

White Glo to najpopularniejsza pasta wybielająca w Australii. Swoją skutecznością zyskała popularność na całym świecie! Doświadczenie naszych klientów jest dla nas bezcenne. Dzięki ich opiniom udoskonalamy nasze produkty tak, by były jak najlepeij dopasowane do potrzeb pacjentów i zapewniały im pełną ochronę jamy ustnej oraz śnieżnobiały uśmiech.